Broń na raty!

02-03-2023

Od nadmiaru głowa nie boli - jak mawia staropolskie przysłowie. Co jednak, gdy nadmiar tego co na półkach (i naszej liście zakupowej) nie idzie w parze z aktualnymi możliwościami finansowymi? Oczywiście można oszczędzać, odkładać i kupić za rok... Tyle że przy obecnej inflacji, to co odłożymy na koncie lub lokacie i tak zostanie zjedzone przez inflację wyższą niż oprocentowanie, a i broń sukcesywnie idzie do góry. Tak jak i pozostałe produkty. Co nam zatem pozostaje? Zakup ratalny.

Dzięki zakupom na raty, możemy np. od razu kupić kilka jednostek i tym samym zapewnić sobie trening i starty na własnym sprzęcie. Zamiast wybrać jedną czy dwie sztuki broni, tym sposobem możemy zaraz po odebraniu promes zakupić pistolet, karabin i strzelbę. A nawet wybrać różne kalibry, umożliwiające nam większy zakres startów i ułatwiający szybsze uzbieranie „osobo startów”. Poza tym mając większy wybór w szafie, mamy też więcej frajdy z naszej pasji. I to już dziś, a nie dopiero za rok, lub dwa.

Dzięki ratom dostępne stają się dla nas też droższe (i zarazem lepsze jakościowo) jednostki. Jeśli planujemy strzelanie Trapu, Skeetu czy Parkuru, lepsza broń da nam zarówno więcej możliwości jak i dłuższą jej żywotność. To samo w przypadku strzelań dynamicznych czy długodystansowych. Oczywiście umiejętności strzelca nadal są najważniejsze, jednak i technologia swoje robi. Tym bardziej, że dziś zakup broni na raty to już żaden problem.

Oczywiście zakup broni to nie jedyne możliwości. Dzięki ratom, otwierają nam się drzwi nieograniczonych możliwości rozbudowy już posiadanej broni. Możemy wtedy pozwolić sobie na zdecydowanie lepszą optykę z solidnym montażem jak i najwyższej jakości akcesoria, np. takie jak solidny dwójnóg. A wszystko to przełoży się na większą precyzję strzału, lepszy wynik i nasze zadowolenie.

Optyka i akcesoria długodystansowe to nie wszystko. Teraz i łatwiej zdecydować się na najwyższej jakości kolimator wraz z powiększalnikiem i tym samym zdobyć przewagę przy strzelaniach dynamicznych, jak i zapewnić sobie najwyższej jakości optykę, jeśli sytuacja tego by wymagała. Raty pozwolą nam w takim wypadku pójść o półkę lub dwie wyżej niż przedtem planowaliśmy. A wysokiej jakości sprzęt, pomimo, że droższy w zakupie, tak czy inaczej okazuje się oszczędnością - przez jakość wykonania, dłuższą żywotność, niezawodność i ergonomię obsługi.

Planowałeś zakup sprzętu do elaboracji, ale nie chciałeś najtańszego, ani też mozolnie zbierać element po elemencie do swojego warsztatu? Teraz dzięki ratom zakupisz cały komplet od ręki, od razu wszystko to co potrzebujesz i to do kilku kalibrów od razu. A może masz już podstawowy sprzęt, i chciałbyś go rozbudować np. o automatyczną wagę cyfrową? Żaden problem. Tak jak i kolejna prasa, lub komplet wysokiej jakości matryc do wszystkich Twoich kalibrów.

Powiększasz swoją kolekcję broni, lub masz dużo więcej produktów do elaboracji, które powinieneś trzymać w szafie S1? Żaden problem. Na raty możesz kupić kolejną szafę, dopasowaną idealnie do Twoich potrzeb, zarówno teraz jak i w przyszłości.

Tak samo z niezbędnym sprzętem do przenoszenia broni. Pokrowce, torby czy walizki, na broń krótką, długą, na jedną czy dwie jednostki. Potrzeby rosną w miarę powiększania kolekcji a i jeden pokrowiec nie ogarnie wszystkich naszych „zabawek”. I tu jak wszędzie - dobry towar ma swoją cenę. Być może właśnie przez to, przekładałeś swoją decyzję?

Potrzebujesz dobry sprzęt do dynamiki? Więcej magazynków o dużej pojemności, solidny, sztywny pas strzelecki? Kaburę zapewniającą miejsce na broń z latarką i optoelelektroniką? Ładownice, pokrowce czy może wysokiej jakości timer strzelecki? Dzięki zakupom na raty możesz łatwo skompletować wszystko to co niezbędne. Bez zbędnego czekania.

Oczywiście w przypadku zakupu towaru koncesjonowanego, takiego jak np. broń palna, niezbędna jest osobista wizyta w naszym sklepie oraz niezbędne do zakupu broni dokumenty. Jednak sam proces przyznania rat jest banalnie prosty. Obsługę systemy rat zapewnia InBank. Jest to estoński bank z oddziałami w wielu europejskich krajach, w tym również i w Polsce. Zgodnie z europejskim prawem podlega on kontroli przez nadzór finansowy swojego kraju, rozciągający się jednak na wszystkie kraje Unii Europejskiej. InBank specjalizuje się w kredytach i ratach internetowych i w swoim kraju obsługuje 25% rynku sprzedaży ratalnej.

Swój sukces InBank oparł o zrozumienie potrzeb współczesnego, cyfrowego społeczeństwa i dostarczenie mu takich produktów, jakich wymaga: łatwo dostępnych przez internet, prostych w obsłudze i dostosowanych do obecnych trendów.

Sam proces uzyskania umowy kredytowej na zakup ratalny inicjowany jest przez nasz sklep po podaniu przez Ciebie interesującej Cię kwoty zakupu i ilości rat, przez które chcesz spłacać zakup. Mailem otrzymujesz od nas link na stronę banku, gdzie wypełniasz krótką ankietę.

Co prawda niezbędne jest podanie ilości rat, jakie chcesz spłacić w momencie generowania propozycji zakupu ratalnego, jednak możesz w tym momencie (zdjęcie poniżej) zmienić zarówno wielkość kwoty jak i ilość miesięcy spłaty, tak aby dostosować zakup do swoich preferencji i potrzeb.

Dzięki łatwej nawigacji i od razu widocznej racie, możesz przeanalizować kilka wariantów, dla dłuższego lub krótszego terminu spłat, czy też dla większej lub mniejszej kwoty kredytu. Po szybkiej analizie może okazać się, że stać Cię na większy zakup lub szybszą spłatę.

W kolejnych krokach podajesz niezbędne do zawarcia umowy i oceny wiarygodności finansowej dane. InBank w zdecydowanej większości przypadków nie wymaga zaświadczeń. Jedynie w przypadku, gdy raty byłby zbyt wysokie w stosunku do podanych zarobków, bank może poprosić o udokumentowaniu dochodu.

Po podaniu niezbędnych danych w ciągu maksymalnie kilkudziesięciu sekund poznasz decyzję kredytową. Jeśli jest pozytywna, otrzymasz do przeczytania umowę ratalną w formie elektronicznej. Dopiero po jej akceptacji i podpisaniu (kodem SMS otrzymanym z banku) oraz weryfikacyjną opłatą 1 zł przez operatora płatności elektronicznych, umowa będzie zawarta.

W tym momencie otrzymujemy potwierdzenie z InBanku o zawarciu przez Ciebie umowy ratalnej i możemy wydać Tobie wybrany przez Ciebie sprzęt. Formalności możesz dokonać w domu a potem po zatwierdzeniu umowy, przyjechać po odbiór zakupionej broni, lub całość wykonać u nas na miejscu w sklepie.

Jeśli miałeś już okazję być u nas, zapewne wiesz, że wybór zarówno broni jak i akcesoriów strzeleckich jest u nas spory. I to delikatnie mówiąc :-) Nie chcemy się chwalić, ale jesteśmy w stanie spełnić najbardziej wyrafinowane zamówienia. Przy czym na stanie mamy zawsze spory wybór broni zarówno krótkiej jak i długiej. Jesteśmy pewni, ze bez problemu wybierzesz coś dla siebie. Chyba, że problemem byłby... zbyt duży wybór :-) Ale wtedy bardzo chętnie służymy poradą. Zapraszamy do odwiedzin. I zakupów. Również tych tak już prostych - ratalnych.