Doubletap - IWB Appendix Elastic z ładownicą

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: DT KIWBKYE CZP10C
  • Producent: Doubletap
  • Dostępność: Dostępny

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 280,00 zł brutto
  • szt.
  • 329,00 zł

System Doubletap APPENDIX ELASTIC to połączone elastyczną gumą kabura z ładownicą dedykowane do skrytego noszenia broni. Użyta w systemie elastyczna guma łącząca oba elementy, pozwala na swobodną pracę pomiędzy kaburą a ładownicą co zapewnia wysoki komfort noszenia poprzez pełne dopasowanie się do ciała użytkownika.

W kaburze zastosowano sprężyste i świetnie trzymające się paska klipsy, sygnowanych logiem producenta, dzięki którym kabura pozostaje na swoim miejscu niezależnie od sytuacji i intensywności działań użytkownika. Klipsy zamontowane są do kabury za pomocą dwóch śrub, dzięki którym możemy również regulować retencję noszonej broni. Klipsy, zarówno ten na kaburze jak i na ładownicy, mają możliwość trójpozycyjnej regulacji położenia, dzięki czemu każdy użytkownik może wyregulować wysokość zawieszenia kabury na pasku w zależności od swoich potrzeb.

Wykonane w całości z kydexu kabury, które łączą ze sobą bezpieczeństwo noszenia, szybkość dobycia i skuteczne ukrycie broni. System APPENDIX jest przeznaczony do noszenia broni z przodu pasa od wewnętrznej strony spodni (AIWB). Umieszczenie kabury w tym obszarze zapewnia anatomiczne dobycie broni oraz jej intuicyjną ochronę przez zaborem w sytuacji niebezpiecznej. Rękojeść pistoletu jako element najbardziej wystający, jest ściśle dociśnięta do ciała użytkownika za pomocą wytrzymałego pazura. Pazur stabilizuje chwyt zawsze w tym samym miejscu, dzięki czemu dobycie broni staje się idealnie powtarzalne, a co za tym idzie – bezpieczne.

Zastosowana elastyczna guma jest związana od wewnętrznej strony, można ją poluzować, czy też zacisnąć mocniej w zależności od potrzeb użytkownika.

Podsumowując, w kilku słowach: świetna kabura typu AIWB w przystępnej cenie.Nosimy. Kabury wewnętrzne (IWB)

Nosimy. Kabury wewnętrzne (IWB)

11-02-2022
Po miesiącach starań mamy to! Upragnione pozwolenie. Pierwsze promesy, i pierwsze zakupy. W większości wypadków pierwszy własny pistolet....