Karabin CZ512 Tactical kal. 22LR

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
 • Kod: CZ 512 TACTICAL
 • Producent: Ceska Zbrojovka
 • Dostępność: Brak

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 3 750,00 zł brutto
 • szt.
 • 3 600,00 zł / szt.
 • Niedostępny

Karabin półautomatyczny CZ512 TACTICAL kal. 22LR

CZ-tki kojarzą się głównie ze znakomitymi sportowymi pistoletami (do konkurencji dynamicznych) oraz równie cenioną bronią długa myśliwską. Ceska Zbrojovka ma jednak w swojej ofercie również nowoczesne karabinki bocznego zapłonu, oznaczone jako modele CZ 457 oraz prezentowane w tym opisie, modele samopowtarzalne (semi-auto, pół-automatyczne) oznaczone jako CZ 512. Doskonałe zarówno do stawiania pierwszych kroków w strzelectwie, uprawiania sportów jak i rekreacyjnego „plinkania” do poperów czy też tarczy.

CZ 512 Tactical - karabinek posiada niebanalny, taktyczny design, który sprawia, że jest on popularnym wyborem wielu strzelców. W wyposażeniu standardowym posiada magazynek na 25 naboi .22LR (dostępny jest również w kalibrze .22 WMR).

Karabinek posiada 16 calową (415 mm) lufę o lekkim profilu z gwintem na końcu 1/2 cala x 28 TPI (czyli typową dla platformy AR-15 w kalibrze 5,56x45 / .223 REM). Osada polimerowa z systemem montażu MLok na łożu przednim. Regulowana kolba 5 pozycyjna, z regulowaną baką oraz chwyt pistoletowy amerykańskiej firmy ATI. Skok gwintu 1:16 cala. Długość całkowita karabinku to 839 - 920 mm.

Tak jak w przypadku modelu podstawowego możemy do niego dokupić magazynki o pojemności 5, 10 lub 25 naboi.

 

Wspólne cechy karabinków CZ 512:

- nieregulowany spust o sile poniżej 25N

- odłączany magazynek o pojemności 5, 10 lub 25 naboi (w zależności od modelu w standardzie lub do kupienia osobno)

- obudowa zamka wykonana z duraluminium

- lufa kuta na zimno

- aluminiowa dźwignia przeładowania

- zoptymalizowana dynamika zamka

- przetokowy bezpiecznik

- ergonomiczne osady dla prawo i lewo ręcznych strzelców

- wersje w kalibrze .22LR i .22 WMR

- skok gwintu lufy 1:16 cali

REZERWACJA BRONI: w sklepie luska.pl broń można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.


Typ karabinu: Samopowtarzalne, Sportowe
Kaliber broni: 22LR

22LR - niedoceniane możliwości. Część 2 - broń długa.

22LR - niedoceniane możliwości. Część 2 - broń długa.

15-01-2023
W pierwszej części naszych rozważań o broni bocznego zapłonu, przybliżyliśmy Wam temat pistoletów, w rozbiciu na może niekonwencjonalne,...