Karabin Lancer Systems L30 LTR 24" kal. 6,5 Creedmoore

  • Kod: LANCER L30 65CREED
  • Producent: Lancer System
  • Dostępność: Dostępny (dostępność faktyczna) Dostępny (dostępność faktyczna)

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 26 990,00 zł brutto
  • szt.
  • 26 500,00 zł

Założona w 2007 roku firma Lancer Systems jest wydzieloną częścią firmy Greene, Tweed & Co. Inc, światowego lidera w produkcji wysokowydajnych uszczelnień elastomerowych, kompozytów termoplastycznych i zintegrowanych rozwiązań materiałowych, która dostarcza uszczelnienia do ponad 90% samolotów komercyjnych i wojskowych świata zachodniego. Lancer Systems koncentruje się na projektowaniu wysokiej jakości, niezawodnej i celnej broni palnej (oraz komponentów dla niej) dla służb mundurowych i wyczynowych strzelców sportowych.

Karabin Lancer Systems L30 LTR

Korzystając z bogatego doświadczenia swojej firmy-matki, Lancer Systems łączy najbardziej zaawansowane dziś materiały z najnowszymi i najbardziej zaawansowanymi procesami produkcji. Dzięki temu dostarcza broń niezwykle celną a zarazem niezawodną, z wieloma nowoczesnymi rozwiązaniami, wynosząc współczesną broń na niespotykany do tej pory poziom ergonomii, jakości i niezawodności. Rozwiązania firmy Lancer System doceniają zarówno elitarne jednostki wojskowe na całym świecie jak i topowi strzelcy cywilni.

Karabin Lancer Systems L30 LTR

Lancer L30 LTR to karabin taktyczny dalekiego zasięgu, stworzony z myślą o wysokiej precyzji, a co za tym idzie, do wygrywania zawodów long range. Firma Lancer w jego budowie zawarła całą swoją bogatą wiedzę dotyczącą materiałoznawstwa: komory spustowa i zamkowa, wykonane są z aluminium lotniczego 7075, łoże przednie z super lekkiego a zarazem niebywale wytrzymałego włókna węglowego. Całość zwieńczona jest szyną Picatinny o skosie 20 MOA.

Precyzyjna, 24 calowa lufa o ciężkim konturze, wykonana ze stali nierdzewnej, zakończona sporym hamulcem wylotowym Lancer Viper Brake. Pełną kontrolę strzału zapewniają: świetny spust Geissele Hi-Speed National Match (w pełni regulowany, najlepszy do strzelań precyzyjnych), chwyt pistoletowy Ergo Tactical Delux oraz doskonała w pełni regulowana kolba firmy B5 System.

Karabin Lancer Systems L30 LTR

Sama kolba B5 System jest niezwykle rozwiązana. Zapewnia precyzyjną regulację zarówno stopki jak i baki policzkowej (śrubami mikrometrycznymi), a jednocześnie, pomimo tego, że korzysta ze standardowej prowadnicy kolby regulowanej (tzw. carbine buffer tube) zapewnia ścisłe i pewne dopasowanie jak przy kolbie stałej. To takie jakby połączenie kolb Magpul PRS z Luth-AR MBA-3, przy czym z obu bierze wyłącznie najlepsze cechy ;-)

 

Specyfikacja:

- kaliber: 6.5 Creedmoor (na zamówienie w kalibrze .308 Win)

- lufa: 24 cale (609,6 mm) o ciężkim konturze, stal nierdzewna Bartlein

- system gazowy: DI (bezpośrednie odprowadzenie gazów na zespół ruchomy) długość karabinowa (Rifle Lenght)

- gwint na końcu lufy: 5/8 cala x 24 TPI z hamulcem wylotowym Lancer Viper Brake

- łoże przednie: włókno węglowe, 18 calowe z systemem montażu M-Lok

- spust: Geissele Hi-Speed National Match, dwu-oporowy, regulowany

- kolba: w pełni regulowana firmy B5 System

- chwyt pistoletowy: Ergo Tectical Deluxe

- magazynki: L7AWM 10 i 20 nabojowy półprzezroczysty (po 1 sztuce z danej pojemności)

- długość: 1219,2 mm

- szerokość: 101,6 mm

- wysokość: 254 mm

- waga: 5,735 kg

REZERWACJA BRONI: w sklepie luska.pl broń można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.

Typ karabinu: Samopowtarzalne, Sportowe
Kaliber broni: 6,5Creedmoor