Pistolet Benelli MP90S World Cup kal .32S&W

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: BENELLI MP90S
  • Producent: Benelli
  • Dostępność: Dostępny

  • Historia ceny
  • szt.
  • 9 900,00 zł / szt.

Wyczynowy pistolet sportowy Benelli MP 90S World Cup w kalibrze .32S&W to rasowy dziurkacz do papieru dający strzelcowi potężny potencjał.

Pistolet zbudowany jest z wysokiej jakości materiałów, odpornych na zużycie. Nieruchoma, precyzyjna lufa ma długość 110mm (4,3 cala) i zrobiona jest ze stali chromowo - niklowej. Zamek wykonano ze stali chromowo – molibdenowej, która wykazuje doskonałą odporność na ścieranie i udar.

Obudowa w pełni regulowanego zespołu spustowego frezowana ze stopu anodowanego aluminium ergal 55, kryje w sobie mechanizm spustu ze stali chromowo-niklowo-molibdenowej, poddanej dodatkowo obróbce cieplnej i chromowaniu. Warto nadmienić, że cały zespół spustowy można zdemontować bez użycia narzędzi, co pozytywnie wpływa na obsługę serwisową i konserwację pistoletu. Modułowa budowa spustu umożliwia przenoszenie całego zespołu pomiędzy pistoletami, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się dokładnie tym samym spustem czy to w Benelli w 22LR czy też w 32S&W.

Pod lufą znajdziemy odkręcany, plastikowy zasobnik na dodatkowe obciążenie. Takie rozwiązanie pozwala dociążyć pistolet odpowiednio do preferencji strzelca. Bez dociążenia pistolet waży 1100 gramów.

Jak na wyczynowy "dziurkacz" przystało, pistolet Benelli MP 90S wyposażono w doskonałe przyrządy celownicze: szczerbinka jest regulowana bez potrzeby używania jakichkolwiek narzędzi w pionie i poziomie (poniższe zdjęcie świetnie oddaje jak Benelli rozwiązało regulację szczerbinki). Szczerbinka dodatkowo posiada regulację szerokości i głębokości szczeliny. Muszka jest nieregulowana, wymienna. Długość linii celowniczej to 218mm.

Jak to w modelu 90S World Cup całość dopełnia piękny i co najważniejsze bardzo wygodny orzechowy chwyt produkcji Nill Geiffe z regulowaną półką, który sprawia, że od pierwszej chwili strzelec czuje jakby pistolet był przedłużeniem jego ręki.

Pistolet sprzedawany jest w gustownej walizce z szyfrowym zamkiem, w komplecie znajduje się zestaw kluczy służący do obsługi pistoletu, olej do konserwacji broni oraz jeden magazynek 5 nabojowy.

REZERWACJA BRONI: w sklepie luska.pl broń można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.


Typ broni krótkiej: Pistolet
Optics Ready: Nie
Mechanizm spustowy: kurkowy SA
Szkielet: Metal
Gwint zewn.na końcu lufy: Nie
Rozmiar: Full size
Regulowane przyrządy celownicze: Tak
Rodzaj przyrządów celowniczych: Klasyczne
Przeznaczenie broni: Tarczowy
Długość lufy: pow.3 do 4 cali
Kaliber broni: 32 S&W

Słów kilka o Kalibrach i Amunicji

Słów kilka o Kalibrach i Amunicji

10-05-2024
Im więcej naszych blogów ujrzało światło dzienne, tym więcej pojawia się tematów na następne… Bynajmniej nie narzekamy - wręcz...
Zerowanie mechanicznych przyrządów celowniczych w broni krótkiej

Zerowanie mechanicznych przyrządów celowniczych w broni krótkiej

22-12-2023
Zerowanie mechanicznych przyrządów celowniczych w broni krótkiej to nic innego jak ustawienie ich tak, aby przy amunicji jaką używamy oraz...
Co do tarczy? Część 2 - centralny zapłon.

Co do tarczy? Część 2 - centralny zapłon.

08-02-2023
Zapraszamy na drugą część naszych rozważań dotyczących pistoletów do strzelań tarczowych na 25m. Dziś pistolety centralnego zapłonu....