Pistolet Beretta M9A4 kal.9x19

  • Kod: BER JS92M9A4GM
  • Producent: Beretta
  • Dostępność: Dostępny (dostępność faktyczna) Dostępny (dostępność faktyczna)

  • Historia ceny
  • szt.
  • 6 690,00 zł

Beretta wygrywając w 1985 roku konkurs na służbową broń krótką dla US Army modelem M9 (odpowiednik cywilnej wersji 92F) zanotowała duży wzrost zainteresowania swoim pistoletem, również na rynku cywilnym. Umiejętnie to zresztą podkręcała, wprowadzając kolejne modele, zgodnie z oczekiwaniami odbiorców.

Pistolet Beretta M9A4 to kolejna wersja serii M9. Posiada sporo dodatkowych udogodnień, dostosowujących konstrukcję do wymagań współczesnych użytkowników, w tym również wojska. Pierwsze co możemy zauważyć do szkielet z prostym chwytem i szyną akcesoryjną, czyli takie jak w sportowym modelu Beretta 92X Performance, wąskimi okładzinami o agresywnej teksturze.

To co przyciąga wzrok to bez wątpienia kolor. Zarówno zamek, szkielet jak i lufa pokryte są powłoką Cerakote w kolorze pustynnym FDE (Flat Dark Earth). Kolor bez wątpienia nawiązuje do zapotrzebowania wojskowego, jednak sama powłoka nie dość, że doskonale wygląda to również dodatkowo chroni jednostkę przed czynnikami zewnętrznymi.

Zamek posiada przednie i tylne nacięcia dla łatwiejszego przeładowania. Na końcu lufy mamy gwint służący do montażu urządzeń wylotowych (fabrycznie zakryty nakrętką). Dla wielu strzelców istotną modyfikacją są wycięcia w szkielecie do instalacji płytek montażowych pod kolimator. W nowoczesnym pistolecie staje się do pomału funkcjonalnością „must have”.

 

Specyfikacja:

- kaliber: 9x19 mm

- magazynek: stalowy, 18 nabojowy

- spust: SA / DA - pojedynczego i podwójnego działania

- długość lufy: 4,8 cala / 121,92 mm

- długość całkowita: 210,82

- wysokość: 142,24 mm

- szerokość: 38,1 mm

- długość linii celowania: 162,56 mm

- waga: 907,85 g

- optyka: wycięcie pod płytki montażowe do kolimatora

- szyna akcesoryjna: MIL-STD 1913

REZERWACJA BRONI: w sklepie luska.pl broń można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.

Typ broni krótkiej: Pistolet
Kaliber broni: 9x19