Pistolet Browning Buck Mark Plus Vision Black / Gold kal.22LR

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: BUCK MARK 051576490
  • Producent: Browning
  • Dostępność: Brak

  • Historia ceny
  • szt.
  • 4 750,00 zł
  • Niedostępny

Buck Mark Vision UFX Black/Gold

Browning Buck Mark Plus Vision Black / Gold

Pistolety Buck Mark są cenione za swą niezawodność i celność. Perfekcyjna obróbka aluminiowej ramy szkieletu broni to podstawa jej wydajności. Browning idąc za ciosem - wprowadza coraz atrakcyjniejsze modele do swojej oferty pistoletów bocznego zapłonu tej linii.

Browning Buck Mark Plus Vision Black / Gold

Buck Mark Plus Vision UFX Blacl/Gold to nowa odsłona tej koncepcji. To co odróżnia ten model od innych z serii Vision to lufa pokryta złotą powłoką Cerakote. Przyrządy celownicze mają kolosalne znaczenie dla precyzji strzałów, a tu Buck Mark ma to co najlepsze: w pełni regulowaną szczerbinkę Target Pro i doskonale widoczną, światłowodową muszkę TRUGLO od Marble Arms. Nie zapomniano również o amatorach nowoczesnej opto-elektroniki celowniczej: w standardzie tej wersji otrzymujemy zintegrowaną szynę RIS.

Browning Buck Mark Plus Vision Black / Gold

Ale to co przede wszystkim rzuca się w oczy to wygląd. Lufa New Vision to inżynieryjne dzieło sztuki - stalowa lufa właściwa, otoczona jest aluminiową okładziną z atrakcyjnymi otworami ozdobnymi a jednocześnie zwiększającymi powierzchnię chłodzenia. Daje to niesamowite wrażenie, które potęguje się po wzięciu broni do ręki. Jest… niezwykle lekka! Lufa posiada gwint na końcu (1/2” x 28 TPI - czyli standardowe np dla karabinków rodziny AR-15) z zamontowanym fabrycznie osłoną posiada możliwość montażu tłumika.

Browning Buck Mark Plus Vision Black / Gold

Pistolet wygodnie przeładujemy dzięki nacięciom na tyle zamka. Zrzut magazynka, zamka oraz bezpiecznik manualny, skrzydełkowy umiejscowione są z lewej strony. Ich obsługa nie nastręcza problemu, choć wielkość manipulatorów pokazuje zdecydowanie „tarczowe” pozycjonowanie pistoletu. Typowa, a zarazem sprzyjająca celności jest stała lufa, rozwiązanie typowe przy zamku swobodnym. W bocznym zapłonie proste i skuteczne, a co najważniejsze: praktycznie bezawaryjne.

Browning Buck Mark Plus Vision Black / Gold

W tym modelu mamy bardzo ciekawy, podkreślający charakter broni, chwyt UFX. UFX tworzą dwa panele - gumowane okładziny z odpowiednio dobraną teksturą powierzchni, zapewniające pewny, mocny a zarazem nie męczący dłoni chwyt. Przekłada się to na lepszą kontrolę broni i dobrą pracę na spuście. 

Browning Buck Mark Plus Vision Black / Gold

Złocony spust ma typowo „targetowy” łukowy kształt, wymuszający takie samo ułożenia palca za każdym razem. Wraz z wystarczająco lekką pracą samego mechanizmu, dopełnia obrazu pistoletu do strzelań precyzyjnych. Jak na oferowane możliwości oraz jakość wykonania, cena pistoletu jest naprawdę niezła. Taki cenowy „strzał w dziesiątkę” :-)

Browning Buck Mark Plus Vision Black / Gold

Specyfikacja:

- kaliber: 22LR

- długość lufy: 5 i 7/8 cala / 149 mm

- długość całkowita: 251,5 mm

- długość linii celowania: 203 mm

- pojemność magazynka: 10 naboi

- przyrządy celownicze: szerbinka Pro-Target i muszka światłowodowa TRUGLO od Marble Arms, szyna RIS pod optykę

- chwyt: gumowany UFX

- materiał lufy: stal nierdzewna pokryta złotą Cerakote w oplocie aluminium z odciążającymi nacięciami, czarna matowa powłoka

- gwint na końcu lufy: 1/2 cala x 28 TPI, fabryczny osłona gwintu

- materiał szkieletu: aluminum, czarna powłoka

- spust: złoty, pojedynczego działania (SAO)

- zasada działania: samopowtarzalny, zamek swobodny

- waga: 765 g

REZERWACJA BRONI: w sklepie luska.pl broń można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.


Typ broni krótkiej: Pistolet
Optics Ready: Tak
Mechanizm spustowy: kurkowy SA
Szkielet: Metal
Gwint zewn.na końcu lufy: Tak
Rozmiar: Full size
Regulowane przyrządy celownicze: Tak
Rodzaj przyrządów celowniczych: Światłowodowe
Przeznaczenie broni: Dynamika, Rekreacja, Tarczowy
Długość lufy: pow.5 do 6 cali
Kaliber broni: 22LR

Browning Buck Mark

Browning Buck Mark

09-08-2022
Wielu strzelców swoją strzelecką przygodę rozpoczyna od broni krótkiej, również często w bocznym zapłonie. Dziś przedstawiamy całą...