Pistolet CZ P-10 F kal. 9x19

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: CZ P-10 F
  • Producent: Ceska Zbrojovka
  • Dostępność: Dostępny

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 2 565,00 zł brutto
  • szt.
  • 2 850,00 zł / szt.

CZ P10 F to pełnowymiarowy nowoczesny, samopowtarzalny pistolet stworzony przez znanego czeskiego producenta Ceska Zbrojovka. Po sukcesie modelu CZ P-10 C, czyli kompaktu, czeski producent wprowadził kolejną nowość, tym razem w wersji Full Size. Nie sposób nie ulec wrażeniu nawiązaniu do CZ P-09 (wymiarami i pojemnością magazynka). Nawiązanie na pewno zamierzone, i jak najbardziej trafione, ze względu na doskonałe opinie CZ P-09.

Pistolet CZ P-10 F

Pistolet okrzyknięto „Glock killerem” i choć nie wyeliminował on z rynku Glocka ;-) to zyskał uznanie strzelców na całym świecie, szczególnie w USA. Jest to uznanie w pełni uzasadnione: świetny chwyt z agresywną teksturą, rewelacyjny spust prosto z pudełka oraz doskonałe stalowe przyrządy celownicze, górują nad Glockiem o lata świetlne (jeśli chodzi o sprzęt fabryczny z pudełka).

Pistolet CZ P-10 F

I pomimo, że wygląd jest kwestią gustu, to Czesi kolejny raz udowodnili, że potrafią trafić w gusta klienta, przygotowują produkt nie tylko bardzo ładny, ale i świetnie wykonany, ergonomiczny i funkcjonalny. Pełnowymiarowy model pistoletu CZ P-10 F to idealny wybór dla strzelców, którzy preferują najlepszy możliwy chwyt, maksymalną pojemność magazynka i długą lufę.

Pistolet CZ P-10 F

Najważniejsze cechy:

- Lufa, zamek i rama posiadają trwałe wykończenie, które zapewnia odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, zwiększając tym samym ogólną żywotność.

- Nacięcia przednie i tylne pozwalają na wygodną i bezpieczną obsługę zamka.

- Przyrządy celownicze z trzema punktami luminescencyjnymi lub trytowymi do szybkiego i intuicyjnego celowania. Fazowane krawędzie na przyrządach celowniczych zapewniają płynną obsługę zamka.

Pistolet CZ P-10 F

- Lekki szkielet z polimeru wzmocnionego włóknem szklanym jest wytrzymały mechanicznie i stabilny termicznie.

- W zestawie trzy rozmiary wymiennych nakładek, które modyfikują chwyt i zasięg palców

- Zabezpieczenie spustu, zapewnia bezpieczeństwo w przypadku upadku broni

- Ergonomiczny uchwyt z wyraźną kratką zapewnia doskonały komfort, stabilność i bezpieczeństwo w każdych warunkach.

- Pistolet nadaje się dla strzelców prawo- i leworęcznych, jednocześnie pozwalając na wygodną obsługę ręką niedominującą. Płaska konstrukcja sprawia, że idealnie nadaje się do ukrytego noszenia.

- Wymienny zwalniacz magazynka jest przyjazny dla osób prawo- i leworęcznych, co zapewnia szybką, intuicyjną i wygodną obsługę.

 

Specyfikacja:

- kaliber: 9x19 mm

- długość lufy: 114 mm / 4,5 cala

- długość: 203 mm

- wysokość: 150 mm

- szerokość: 32 mm

- pojemność magazynka: 19 naboi

- waga z pustym magazynkiem: 810 g

- przyrządy: stalowe, luminescencyjne

- mechanizm spustowy: bijnikowy DA

- szkielet: polimer wzmocniony włóknem szklanym

- opór spustu: 25 N

- droga spustu: 9 mm

- reset spustu: 4 mm

REZERWACJA BRONI: w sklepie luska.pl broń można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.


Typ broni krótkiej: Pistolet
Optics Ready: Nie
Mechanizm spustowy: bijnikowy
Szkielet: Polimer
Gwint zewn.na końcu lufy: Nie
Rozmiar: Full size
Regulowane przyrządy celownicze: Nie
Rodzaj przyrządów celowniczych: Klasyczne
Przeznaczenie broni: Dynamika, Noszenie, Rekreacja, Służbowy
Długość lufy: pow.4 do 5 cali
Kaliber broni: 9x19

Jaki pistolet do dynamiki?

Jaki pistolet do dynamiki?

19-02-2023
Strzelanie dynamiczne zarówno IPSC jak i IDPA, z roku na rok przyciąga coraz większą rzeszę strzelców sportowych. Nie ma się zresztą co...
Inspirowane Glockiem

Inspirowane Glockiem

23-10-2022
Ponoć każdy twórca ma swoją Muzę. Nawet jeśli nie ma, to i tak ma, tylko jeszcze o tym nie wie ;-) Muzą bohaterów tego odcinka bloga...