Pistolet CZ75 SP-01 SHADOW kal. 9x19

  • szt.
  • 4 790,00 zł / szt.
  • Niedostępny

Rasowy sportowiec i wielki przebój Ceskiej Zbrojovki! CZ 75 SP-01 Shadow. Podbił serca strzelców na całym świecie. Powiedzieć, że zagościł w konkurencjach dynamicznych, to... nic nie powiedzieć. Shadowka była (i jest nadal) ich królową. Oparta na kultowej CZ 75, która sama w sobie jest doskonałą bronią, zmodernizowana do SP-01 wyewoluowała do najwyższej formy. Już prosto z pudełka potrafiła wywalczyć miejsce na podium (u odpowiedniego strzelca rzecz jasna...) a urodą zachwyciła wszystkich!

CZ75 SP-01 Shadow

Jej popularność nie spada nawet po premierze drugiej wersji, czyli CZ Shadow 2, unowocześnionej i - wg producenta - ulepszonej wersji. Jednak nadal spora grupa strzelców ceni sobie „Shadowkę Jedynkę”, ba - spora część uważa ją za lepszą od nowej wersji. Pomijając powiedzenie „stare było lepsze” ;-) jest w tym sporo prawdy. Tym bardziej, że to co jednemu pasuje, nie koniecznie musi odpowiadać drugiemu...

CZ75 SP-01 SHADOW

To, że wersja pierwsza nadal jest oferowana świadczy o ciągłej jej popularności, tym bardziej, że czeski producent bez cienia żalu usuwa ze swojego portfolio modele, które się po prostu słabo sprzedają - cóż, wiadomo, produkt musi zarabiać. A skoro ten nadal zarabia - wypada nam, strzelcom, jedynie się z tego cieszyć :-)

CZ75 SP-10 Shadow

Najważniejsze cechy:

- Oburęczne elementy sterujące ręcznego bezpiecznika lub decockera są przeznaczone zarówno dla strzelców prawo-, jak i leworęcznych.

- Pewny, mocny i przyczepny chwyt dzięki gumowanym okładziną, nawet mokrą dłonią.

- Wygodny zwalniacz magazynka z wysuniętym trzpieniem można łatwo regulować do użytku prawą lub lewą ręką.

CZ75 SP-01 Shadow

- Dwurzędowy magazynek z jednokolumnowym otworem pozwala na smuklejszą konstrukcję broni palnej i szybsze przeładowanie.

- Kilka dodatkowych nabojów w powiększonym magazynku z ergonomiczną stopką, która maksymalnie zwiększa pojemność magazynka bez znacznego zwiększania wysokości broni.

- CZ 75 dostosowuje się do Twoich potrzeb dzięki przednim i tylnym nacięciom zamka, które pozwalają na wygodną i bezpieczną jego obsługę.

CZ75 SP-10 Shadow

- Wyposażona w standardową szynę MIL-STD-1913, która to umożliwia montaż takich akcesoriów jak wskaźnik laserowy lub latarkę

- Zoptymalizowane pozycjonowanie osi lufy i rozkład masy zapewniają wyrafinowaną pracę, niski uniesienie lufy i zmniejszony odrzut.

 

Specyfikacja:

- kaliber 9x19mm

- długość lufy: 114 mm / 4,5 cala

- wysokość: 150 mm

- długość: 209 mm

- szerokość: 42 mm

- waga z pustym magazynkiem: 1170 g

- pojemność magazynka: 19 naboi

- mechanizm spustowy: DA / SA

- przyrządy: muszka światłowodowa, szczerbinka typu Target

- chwyt: gumowy

- szkielet: stalowy

- ciężar spustu DA: 46N / SA: 15 N

- droga spustu DA: 13 mm / SA 8 mm

- reset spustu: 6 mm

REZERWACJA BRONI: w sklepie luska.pl broń można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.

Typ broni krótkiej: Pistolet
Kaliber broni: 9x19
Jaki pistolet do dynamiki?

Jaki pistolet do dynamiki?

19-02-2023
Strzelanie dynamiczne zarówno IPSC jak i IDPA, z roku na rok przyciąga coraz większą rzeszę strzelców sportowych. Nie ma się zresztą co...
Co do tarczy? Część 2 - centralny zapłon.

Co do tarczy? Część 2 - centralny zapłon.

08-02-2023
Zapraszamy na drugą część naszych rozważań dotyczących pistoletów do strzelań tarczowych na 25m. Dziś pistolety centralnego zapłonu....
Uwodzący CZeszek czar ;-)

Uwodzący CZeszek czar ;-)

04-09-2022
„O! Piszesz o butach?” pyta żona stojąc w drzwiach. „Nie kochanie o...” - „No chyba nie o jakiejś babce ?!?!” - „Nie, ja o...