Pistolet CZ75 TS CZECHMATE kal. 9x19

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 0474-0708-SJFNABX
  • Producent: Ceska Zbrojovka
  • Dostępność: Dostępny

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 21 500,00 zł brutto
  • szt.
  • 20 800,00 zł

CZ 75 CZECHMATE BLACK

CZ rok po roku nieustannie dostarcza jedne z najlepszych pistoletów wyczynowych na świecie, a jednym z najnowszych i najlepszych jest Czechmate. To Top of The Top broni wyczynowej. Jest niewielu producentów, którzy są w stanie choćby zbliżyć się do poziomu oferowanego przez Czechmate, a w tym przedziale cenowym po prostu nie ma konkurencji. Jest to niewiarygodnie celny a zarazem elastyczny w konfiguracji pistolet - broń kompletna i zdecydowanie wyczynowa.

CZ 75 CZECHMATE

Specjalna sportowa „dziewiątka” (również Major Power Factor) inspirowana dopracowanymi, niestandardowymi pistoletami elitarnych strzelców z otwartej dywizji IPSC. Wszystkie komponenty są po mistrzowsku obrabiane i dopasowywane oraz testowane. Każdy pistolet jest dostarczany z bogatym zestawem akcesoriów, w tym kolimatorem C-more. Masz pewność, że każdy pistolet jest gotowy do działania prosto z pudełka.

CZ75 TS CZECHMATE PARROT

Uchwyt jest niezwykle wygodny i zapewnia stabilny chwyt dotykowy podczas strzelania. Zwalniacz magazynka jest duży i łatwy w obsłudze w połączeniu z dużym gniazdem magazynka, dzięki czemu przeładowanie jest bardzo proste. Zarówno zwalniacz magazynka, jak i bezpiecznik można przystosować do obsługi z prawej strony pistoletu.

CZ CZECHMATE

Spust jest absolutnie fenomenalny, tu CZ włożył całą swoją wiedzę i doświadczenie. To Król tuningu spustów i do tego oferowany fabrycznie... CZ zdecydował się wyposażyć Czechmate w płaski spust z lekkim odwróceniem na samym dole, co pomaga strzelcowi znaleźć tę samą pozycję na spuście za każdym razem.

CZ CZECHMATE PARROT

Celownik i uchwyt C-More mocuje się do ramy za pomocą trzech stożkowych śrub z płaskim łbem. Dzięki niewielkiej regulacji czerwona kropka jest za każdym razem na miejscu. Kolimator zapewnia duże pole widzenia - pomimo swojej wielkości. Strzelanie obuoczne na tym sprzęcie jest całkowicie intuicyjne i dziecinnie proste. W szybkie i sprawnej „obsłudze” broni pomaga również spora dźwignia przeładowania. Ten pistolet ma po prostu wszystko czego potrzeba. I jeszcze więcej. W dodatku dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i Parrot z dodającymi sportowego sznytu dodatkami kolorystycznymi.

CZ CZECHMATE

Specyfikacja modelu:

- kaliber 9x19 mm (również Major)

- długość lufy: 130 mm (5,11 cala)

- wysokość: 140 mm

- szerokość: 62 mm

- długość: 266 mm

- waga: 1490 g (z pustym magazynkiem)

- pojemność magazynka: 20 (opcjonalnie dostępne magazynki 26 nabojowe)

- kolimator C-More

- spust: SA

- szkielet: stal

- okładziny: duraluminium

- ciężar spustu: 8 N

- spust - droga: 3-4 mm

- spust - reset: 3-4 mm

 

W pakiecie otrzymujemy szeroką gamą akcesoriów:

- czteroportowy kompensator

- nakrętkę do strzelania bez kompensatora

- powiększony zatrzaska zamka

- standardowy zatrzask zamka

- kolimator C-More wraz z bocznym montażem

- standardowe przyrządy celownicze: muszka + szczerbinka

 

Cechy modelu:

- Bezkompromisowy spust SA o prostej konstrukcji zapewniający pozytywny kontakt z palcem.

- Setki agresywnie teksturowanych kwadratów na chwycie zapewniają doskonałą stabilność w dłoni i zapobiegają ślizganiu się w kierunku osiowym i promieniowym, tzn. broń nie ślizga się w dłoni podczas strzelania (gdy porusza się w górę) lub podczas gwałtownej zmiany kierunku bocznego.

- Wydłużona rama zapewnia doskonałe prowadzenie zamka na całej jego długości oraz zmniejsza zużycie ramki i rowków prowadnicy zamka, co pozytywnie wpływa na celność strzelania, nawet po oddaniu dużej ilości strzałów. Środek ciężkości jest również przesunięty na przód broni palnej, kompensując w ten sposób uniesienie lufy.

- CZ 75 TS dopasowuje się do Twoich potrzeb dzięki przednim i tylnym ząbkom napinającym, które pozwalają na wygodną i bezpieczną obsługę zamka.

- Szybkie i niezawodne zwolnienie bezpieczeństwa dzięki większemu oburęcznemu bezpiecznikowi, który służy również jako bezpieczna podpórka pod kciuk podczas strzelania.

- Szybkość przeładowania, co jest szczególnie ważne podczas strzelania dynamicznego, jest znacznie zwiększana przez lejek (magwell), który szybko i bezpiecznie kieruje cały magazynek na miejsce.

- Wygodny zwalniacz magazynka z wysuniętym trzpieniem można łatwo regulować do użytku prawą lub lewą ręką.

REZERWACJA BRONI: w sklepie luska.pl broń można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.


Typ broni krótkiej: Pistolet
Optics Ready: Tak z kolimatorem
Mechanizm spustowy: kurkowy SA
Szkielet: Metal
Gwint zewn.na końcu lufy: Tak z kompensatorem
Rozmiar: Full size
Regulowane przyrządy celownicze: Nie
Rodzaj przyrządów celowniczych: Klasyczne
Przeznaczenie broni: Dynamika
Długość lufy: pow.5 do 6 cali
Kaliber broni: 9x19

Optyka celownicza. Część 5 - kolimator na broni krótkiej

Optyka celownicza. Część 5 - kolimator na broni krótkiej

05-07-2023
Kolimatory i mikro-kolimatory - czyli pistoletowa wersja większych braci, robią dziś prawdziwą furorę. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu...
Jaki pistolet do dynamiki?

Jaki pistolet do dynamiki?

19-02-2023
Strzelanie dynamiczne zarówno IPSC jak i IDPA, z roku na rok przyciąga coraz większą rzeszę strzelców sportowych. Nie ma się zresztą co...