Pistolet GLOCK 19 X COYOTE kal. 9x19

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: GLOCK 47197
  • Producent: Glock
  • Dostępność: Dostępny

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 3 321,00 zł brutto
  • szt.
  • 3 650,00 zł / szt.

Glock 19X Coyote - to owoc udziału firmy Glock w konkursie MHS, czyli wyboru broni krótkiej dla US Army. Glock co prawda konkursu nie wygrał, ale... dzięki temu projektowi powstał chyba najładniejszy Glock EVER! „Kojotek” jest bez dwóch zdań piękny :-)

GLOCK 19 X COYOTE

Świetne dobrane proporcje broni i ten naprawdę pasujący jak żaden inny do niego kolor. Ciężko oderwać od niego wzrok, a dzięki dłuższemu chwytowi to i od ręki ciężko go odkleić (a przyda się, by szybciej znaleźć dla niego wolną promesę... ;-) ).

GLOCK 19 X COYOTE

Glock 19X Coyote to zarazem pierwsza z hybryd Glocka. Broń konstrukcyjnie oparta na Glockach 5 generacji, posiada zamek i lufę od Glocka 19, a szkielet (choć w tym wypadku dostosowany do wymogów konkursu MHS, więc różniący się w szczegółach) od większego brata czyli Glocka 17. Dodatkowo, już prosto z pudełka otrzymujemy również o wiele lepsze przyrządy celownicze - metalowe (standardowo w pistoletach Glock są one plastikowe i są jedną z pierwszych rzeczy, jakie zmieniają strzelcy sportowi w tej broni).

GLOCK 19 X COYOTE

To, że model został bardzo dobrze przyjęty widać po prawdziwym wysypie niedługo po nim, kolejnych „crossoverów” od Glocka. Mamy np. Glocka 45, Glocka 43X Silver, Glocka 43 X Black Rail czy Glocka 48. I słusznie, skoro koncepcja się sprawdziła i jest na nią zapotrzebowanie to tylko możemy przyklasnąć firmie, że oferuje to, czego oczekuje rynek i użytkownicy.

GLOCK 19 X COYOTE

Glock 19X Coyote, jako oparty na 5 generacji ma poza tym wszystko to co dla tej generacji typowe. Glock powrócił do szkieletu z chwytem bez rowków na palce - pomysł nie był zły, ale sprawdzał się tylko dla strzelców ze średnią wielkością dłoni. 

GLOCK 19 X COYOTE

Poprawiono również cały zespół spustowy, i choć nadal jest typowo bojowym spustem, działa już o wiele lepiej niż w poprzednich generacjach. W tym modelu mamy zmienioną lufę - obecna, nazwana Marksman Barrel ma wg producenta zapewnić jeszcze lepszą celność (choć w tym wypadku i tak najczęściej ograniczeniem celności jest... sam strzelec, a nie sprzęt ;-) ).

GLOCK 19 X COYOTE

 

Specyfikacja:

- Kaliber: 9x19

- Masa bez magazynka: 704g

- Pojemność magazynka: 17

- Całkowita długość: 189 mm

- Wysokość: 139 mm

- Długość lufy: 102 mm

GLOCK 19 X COYOTE

 

GLOCK 19 X COYOTE

REZERWACJA BRONI: w sklepie luska.pl broń można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.


Typ broni krótkiej: Pistolet
Optics Ready: Nie
Mechanizm spustowy: bijnikowy
Szkielet: Polimer
Gwint zewn.na końcu lufy: Nie
Rozmiar: Compact
Regulowane przyrządy celownicze: Nie
Rodzaj przyrządów celowniczych: Klasyczne
Przeznaczenie broni: Dynamika, Noszenie, Rekreacja, Służbowy
Długość lufy: pow.3 do 4 cali
Kaliber broni: 9x19

Broń do ochrony osobistej. Część 1.

Broń do ochrony osobistej. Część 1.

07-01-2024
Każdy uprawniony do posiadania broni palnej w Polsce wie, że podstawą prawną, na której opiera się możliwość posiadania własnej jednostki...
Glocki - Lego dla dorosłych :-)

Glocki - Lego dla dorosłych :-)

26-09-2022
Co jest: w dużej mierze plastikowe, trwałe, łatwe w składaniu i rozkładaniu, a zarazem części do tego co nie miara? Będąc dziećmi bez...