Pistolet GLOCK 45 kal. 9x19

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: GLOCK 47572
  • Producent: Glock
  • Dostępność: Dostępny

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 3 060,00 zł brutto
  • szt.
  • 3 350,00 zł / szt.

Glock 45 - to kolejna hybryda Glocka. I nie - nie jest to połączenie silnika benzynowego z elektrycznym... ;-) Jest to bardzo udany mariaż zamka i lufy od modelu Glock 19 FS Gen 5 ze szkieletem modelu Glock 17 Gen 5. Czyli taki Glock 19 dla strzelców o dużych dłoniach i / lub sporym apetycie na większą pojemność magazynka ;-) Było, nie było 17 naboi standardowo vs 15 naboi w typowym Glocku 19. Jak wiadomo pierwszą taką hybrydą jest Glock 19X Coyote, czyli model powstały na potrzeby konkursu MHS na nową broń krótką dla US Army.

GLOCK 45

Glock 45 oparty jest konstrukcyjnie na piątej generacji pistoletów Glock, w których producent powrócił do szkieletu z chwytem bez rowków na palce - pomysł nie był zły, ale sprawdzał się tylko dla strzelców ze średnią wielkością dłoni. Zarówno ci z mniejszymi jak i większymi mieli problemy z komfortowym trzymaniem. Poprawiono również cały zespół spustowy, i choć nadal jest typowo bojowym spustem, działa już o wiele lepiej niż w poprzednich generacjach. Do tego jak zawsze można w prosty sposób go tuningować.

GLOCK 45

Ilość dostępnych części do Glocków, w tym modelu Glock 45 bije na głowę każdy pistolet innego producenta. Praktycznie co tylko chcemy w nim zmienić, bez problemu możemy zrobić. Mamy więc spory wybór przyrządów celowniczych (fabrycznie nadal plastikowe…), spustów, nakładek na zamek jak i chwyt, powiększenia manipulatorów, lejków, dociążników (np. Toni System) wraz z możliwością montażu thumbrest’u (wspornik, półka na kciuk dłoni wspomagającej) o magazynkach nie wspominając.

GLOCK 45

W modelu Glock 45, tak jak we wszystkich Glockach najnowszej generacji mamy nową lufę - nazwaną Marksman Barrel. Wg producenta zapewnia ona jeszcze lepszą celność (choć w tym wypadku i tak najczęściej ograniczeniem celności jest... sam strzelec, a nie sprzęt ;-) ).

GLOCK 45

Glock 45 zgodnie z obecnymi trendami w sporcie strzeleckim posiada standardowo FS (Front Serrations) czyli przednie nacięcia zamka (oprócz tylnych). Co ciekawe, fabrycznie pojawiły się one właśnie w modelu 45, a dopiero później, stopniowo zostały wprowadzone w pozostałych modelach piątej generacji.

GLOCK 45

 

Specyfikacja:

- Kaliber: 9x19

- Masa bez magazynka: 616g

- Masa magazynka pustego: 78g

- Pojemność magazynka: 17

- Całkowita długość: 189 mm

- Długość lufy: 102 mm

GLOCK 45

 

GLOCK 45

REZERWACJA BRONI: w sklepie luska.pl broń można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.


Typ broni krótkiej: Pistolet
Optics Ready: Nie
Mechanizm spustowy: bijnikowy
Szkielet: Polimer
Gwint zewn.na końcu lufy: Nie
Rozmiar: Compact
Regulowane przyrządy celownicze: Nie
Rodzaj przyrządów celowniczych: Klasyczne
Przeznaczenie broni: Dynamika, Noszenie, Rekreacja, Służbowy
Długość lufy: pow.3 do 4 cali
Kaliber broni: 9x19

Broń do ochrony osobistej. Część 1.

Broń do ochrony osobistej. Część 1.

07-01-2024
Każdy uprawniony do posiadania broni palnej w Polsce wie, że podstawą prawną, na której opiera się możliwość posiadania własnej jednostki...
Glocki - Lego dla dorosłych :-)

Glocki - Lego dla dorosłych :-)

26-09-2022
Co jest: w dużej mierze plastikowe, trwałe, łatwe w składaniu i rozkładaniu, a zarazem części do tego co nie miara? Będąc dziećmi bez...