Rewolwer Alfa Steel 3561 kal. 357Mag/38Spec 6" STS

  • Kod: ALFA STEEL STS 3561
  • Producent: Alfa Proj
  • Dostępność: Dostępny (dostępność faktyczna) Dostępny (dostępność faktyczna)

  • Historia ceny
  • szt.
  • 4 450,00 zł / szt.

ALFAPROJ s.r.o. to czeska firma powstała w 1993 r. z siedzibą w Brnie. Obecnie jest drugą wiodącą firmą w Czechach produkującą broń do strzelania sportowego i bojowego. Choć zaczynała od produkcji broni hukowej oraz kajdanek, bardzo szybko rozpoczęła produkcję broni palnej, z wiodącym w ALFAPROJ typie, czyli rewolwerów. Początkowo były to jednostki oparte o szkielet ze znalu (skrót od podstawowych składników stopu, czyli cynku i glinu) i stalowe lufy. Przełomem i prawdziwym przebojem zostały jednak rewolwery w wersji STEEL ze stalową ramą.

Rewolwer Alfa Steel 3561 kal. 357Mag/38Spec lufa 6"

Rewolwery Alfa Steel to prawdziwy przebój firmy. Eksportowane do wielu krajów, w tym do Polski, cenione są na klasyczny wygląd, wysoką jakość wykonania, celność (szczególnie modele z najdłuższą, 6 calową lufą) oraz bardzo przyjemną pracę spustu w trybie SA (pojedynczego działania, po napięciu kurka). Do tego oferowane w bardzo przystępnej cenie. Oczywiście jak na klasyczny rewolwer przystało, spust działa w trybie SA / DA (pojedynczego / podwójnego działania) w zależności od tego czy oddajemy strzał po napięciu kurka (SA) czy napinając go pracą na spuście, kończąc cykl strzałem (DA).

Rewolwer Alfa Steel 3561 kal. 357Mag/38Spec lufa 6"

Rewolwery Alfa Steel dostępne są w 3 długościach luf: 3 cale, 4 cale oraz 6 cali (prezentowany tu model), w wykończeniu naturalnej stali nierdzewnej (określanej również jako wersja chrom) lub też w bardzo ładnej czarnej oksydzie.

Rewolwer Alfa Steel 3561 kal. 357Mag/38Spec lufa 6"

Podstawową rękojeścią oferowaną przez czeskiego producenta jest klasyczna rękojeść z drewnianymi uchwytami. Zapewnia ona mocny, pewny chwyt oraz doskonale prezentuje się niezależnie od tego czy jest dostarczana w wersji chrom czy oksydowanej na czarno. Dostępne są również bardziej nowoczesne chwyty, wykonane z gumy, zapewniające lepszy chwyt przy mokrych dłoniach. Chwyty są łatwo wymienne, możemy więc dokupić sobie dodatkowy komplet i zmieniać je w zależności od potrzeb.

Rewolwer Alfa Steel 3561 kal. 357Mag/38Spec lufa 6"

Rewolwery Alfa Steel posiadają klasyczne przyrządy celownicze, muszkę z czerwonym insertem oraz w pełni regulowaną szczerbinę. Przy celowaniu należy pamiętać, że insert nie jest wierzchołkiem muszki i w zależności od naszego wzroku dokonać stosownych poprawek. Alfa oferuje nam w swojej broni krótkiej całą paletę typowych kalibrów, od szkoleniowego .22 LR, przez tarczowy 32 S&W, delikatny .38 Special, nowoczesny 9x19mm do mocnego .357 Magnum.

Dzięki wysokiej jakości wykonania, stałej lufie i dobrym przyrządom celowniczym, rewolwery Alfa Steel - szczególnie te z najdłuższą, 6 calową lufą, a więc jednocześnie najdłuższą linią celowania - są chętnie wybierane do strzelań tarczowych, gdzie sprawują się naprawdę dobrze. Mamy zatem możliwość zakupu jednostki cieszącej oko i rękę, celnej a do tego więcej niż rozsądnie skalkulowanej cenowo. Czegóż chcieć więcej? W tym wypadku jedynie wolnej promesy...

 

Specyfikacja rewolweru Alfa Steel:

- Kaliber: .357 Mag / .38 Spec

- Pojemność bębenka: 6

- szkielet: stal nierdzewna

- lufa: stal nierdzewna

- pokrycie szkieletu i lufy: naturalny kolor stali nierdzewnej

- długość lufy: 6 cali

- rękojeść: drewniana

- przyrządy celownicze: stała rewolwerowa muszka (z czerwonym insertem) oraz regulowana szczerbina

- spust: SA / DA - pojedynczego / podwójnego działania

REZERWACJA BRONI: w sklepie luska.pl broń można zarezerwować poprzez stronę, składając zamówienie z odbiorem osobistym w siedzibie sklepu. Więcej informacji w linku. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.

Broń, amunicja, prochy strzelnicze oraz spłonki to towary koncesjonowane nie podlegające sprzedaży online, tym samym nie ma możliwości wysyłki tychże towarów. Sprzedaż towarów koncesjonowanych możliwa jest tylko w siedzibie sklepu za okazaniem stosownych dokumentów.

Zamówienia złożone w sklepie online na towary koncesjonowane muszą być odebrane w sklepie stacjonarnym, w przeciwnym wypadku zamówienia takie zostaną anulowane.

Typ broni krótkiej: Rewolwer
Kaliber broni: 357Mag/38Spec