Dostawa

 

Dostawa: dostawa zakupionego towaru odbywa się za pomocą kuriera DPD. Kupujący na swoim koncie może sprawdzić numer listu przewozowego, za pomocą którego będzie mógł śledzić status przesyłki.

 

Termin doręczenia: termin doręczenia paczki zależy od firmy kurierskiej i może wynieść do 72 godzin licząc od momentu nadania paczki.

 

Koszt dostawy: koszty dostawy naliczane zostaną automatycznie podczas finalizowania zakupów. Koszt dostawy uzależniony jest od wagi paczki oraz formy płatności.

- w przypadku odbioru osobistego w siedzibie sklepu, niezależnie od wagi - 0 zł.

- w przypadku "płatności przelewem" tradycyjnym koszt paczki od 0 do 30 kg to 18 zł. Zakupy powyżej 30 kg zostaną podzielone na kilka paczek, a opłata zostanie zwielokrotniona.

- w przypadku płatności za pobraniem koszt paczki wzrasta o dodatkowe 7 zł.

 

W jaki sposób pakujemy Twoją paczkę: dokładamy wszelkich starań aby zakupiony towar był dobrze zabezpieczony podczas transportu. W przypadku uszkodzenia paczki należy zgłosić uszkodzenie kurierowi oraz skontaktować się z nami w celu uzgodnienia dalszego postępowania.

 

Towary koncesjonowane (broń, amunicja, prochy strzelnicze, spłonki): zakup, tym samym odbiór towarów koncesjonowanych (broń, amunicja, prochy strzelnicze, spłonki) jest możliwy tylko i wyłącznie osobiście w siedzibie sklepu stacjonarnego, za okazaniem stosownych dokumentów. Za pośrednictwem sklepu on-line dopuszczamy jedynie możliwość rezerwacji tych artykułów po wcześniejszym uzgodnieniu z obsługą sklepu.