Old Fox - skórzana kabura typu "motyl" prawa, brązowa (różne modele broni)

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • Kod: OLDFOX M02-9-BR
  • Producent: Old Fox Leather
  • Dostępność: Dostępny

  • Historia ceny
  • szt.
  • 349,00 zł

Skóra naturalna to jeden z najstarszych, sięgających bowiem czasów prehistorycznych, materiałów używanych do produkcji ubrań, butów, pasków, galanterii oraz - co nas strzelców interesuje najbardziej, doskonałych, pięknych i niezwykle trwałych kabur. Naturalna - czyli pochodząca ze skóry zwierząt, najczęściej jest to skóra bydlęca. Jest niezwykle mocna i trwała a przy tym miękka i wygodna. Noszenie nawet cały dzień skórzanej kabury jest nieodczuwalne i neutralne dla skóry, która się z nią styka. Dzięki naturalnemu pochodzeniu i wprawnej obróbce przez Mistrzów Kaletnictwa jest obojętna alergicznie.

Old Fox - skórzana kabura typu 'motyl' prawa, brązowa (różne modele broni)

Odpowiednio wykończona i wykonana ze smakiem, jest też wyrobem Premium, podkreślającym gust właściciela. Niezależnie od koloru - brązu czy czerni - pasuje do każdego ubrania, od casualowych jeansów do eleganckich spodni wizytowych. Kabura skórzana to wyrób na lata - odpowiednio czyszczona i systematycznie impregnowana, zachowa swój wygląd przez bardzo długi czas. I nawet jeśli zapomnisz o jej konserwacji, będzie starzeć się z niezwykłym wdziękiem i klasą, nabierając z czasem zawsze modnego wykończenia określanego jako „Vintage”.

Old Fox - skórzana kabura typu 'motyl' prawa, brązowa (różne modele broni)

Kabury ze skóry naturalnej, tak jak i galanteria tego typu, to doskonały wybór dla każdej Damy i każdego Dżentelmena. Do tego każda jest unikatowa - jako wyrób naturalny nigdy nie będzie dwóch takich samych egzemplarzy. Każda będzie się subtelnie różnić kolorem, poprowadzeniem szwu, minimalną różnicą wykroju czy odczuciem przy dotyku. Każda będzie inna, każda wyjątkowa na swój własny, indywidualny sposób. Dokładnie tak jak Ty - Niepowtarzalny Indywidualista. Takie właśnie są kabury Old Fox Leather. Perfekcyjne. Niepowtarzalne. Wyjątkowe.

Old Fox - skórzana kabura typu 'motyl' prawa, brązowa (różne modele broni)

Old Fox Leather to Polska marka Premium. Stworzona z połączenia Pasji i Miłości do niepowtarzalnej estetyki skórzanych arcydzieł, zapachu Przygody, żaru ogniska jak i dążenia do perfekcji w Strzelectwie, niezależnie od jego rodzaju i przeznaczenia. Old Fox jest wyśnionym Marzeniem, które nabrało absolutnie perfekcyjnych kształtów na Jawie. Olśniewa wzrok, porusza zmysł dotyku, wabi zapachem, urzeka perfekcją wykonania. Kabury Old Fox Leather są unikalne i wyjątkowe. Ale też doskonale dopasowane zarówno do pistoletu jak i Twojego stylu życia.

Old Fox - skórzana kabura typu 'motyl' prawa, brązowa (różne modele broni)

Kabura Old Fox Leather Butterfly to klasyczny „motyl”. Lekki przekos kabury wraz z bronią, po założenia na pasek, ułatwia szybkie dobycie broni. Kąt pochyłu dopracowany został przez amerykańską agencję federalną FBI, w toku badań, eksperymentów i żmudnych ćwiczeń. Dziś zalecany do stosowania przez wszystkich agentów. Pewne i szybkie dobycie broni to gwarancja uzyskania przewagi taktycznej, a często również zachowania życia. Kabura jest idealnie dopasowana do danego typu pistoletu, przez stosowanie specjalnych wzorników, które umożliwiają, w długotrwałym procesie obróbki, perfekcyjne i pewne trzymanie broni w kaburze, jak i szybkie jej dobycie.

Old Fox - skórzana kabura typu 'motyl' prawa, brązowa (różne modele broni)

Przetłoczenia nie tylko wzmacniają konstrukcję kabury, ale są też niezwykłym podkreśleniem jej pięknego wyglądu. Tak jak i kolor, jaki uzyskała podczas procesu barwienia i impregnacji. Wzmocnienie w górnej części kabury zwiększa jej sztywność, ale też nadaje jej wyjątkowego sznytu, swoistej „kropki nad i” w tym dziele Polskich Mistrzów Kaletnictwa. Powiększona tylna część kabury chroni ciało strzelca przed kontaktem z bronią, ale też i ułatwia szybkie jej dobycie.

Old Fox - skórzana kabura typu 'motyl' prawa, brązowa (różne modele broni)

Obszerne otwory przelotowe na pasek, pozwalają na stosowanie szerokiej gamy pasków, w tym również taktycznych parcianych. Choć bez dwóch zdań, najlepsze dla tak doskonałej kabury będę nie mniej piękne paski - oczywiście ze skóry naturalnej. Po nałożenia kabury na pasek oraz jego zapięciu, kabura pewnie trzyma się w miejscu i nie grozi jej przesunięcie. To skutek odpowiednio dobranego rozmieszczenia i kątów otworów przelotowych. Każdy pistolet w kaburze Old Fox Leather zyskuje nowego blasku i staje się takim produktem Premium, jak kabura, w której jest noszony.

Old Fox - skórzana kabura typu 'motyl' prawa, brązowa (różne modele broni)

 

Model broni krótkiej do jakiej dostępna jest kabura do wyboru z listy.

 

Specyfikacja:

- krój: motyl

- skóra naturalna

- dla osób praworęcznych

- brązowa

 Gdy Piękno nabiera kształtów - kabury Old Fox Leather

Gdy Piękno nabiera kształtów - kabury Old Fox Leather

27-06-2024
Nie samą bronią strzelec żyje - prawda stara jak świat. Choć to właśnie broń palna jest tym wokół czego kręcą się nasze...